Відгуки

Працюємо з ЮФ "ВІАН" вже більше 6 років. За цей час було дуже багато питань по різним напрямкам: від розробки шаблонів договорів до питань у сфері антимонопольного та податкового законодавства. Завжди отримуємо дуже кваліфіковану допомогу або консультацію. Дуже важливим "бонусом" є кваліфікація юристів не тільки в юридичній сфері, а й в сфері економіки. Це допомомагає розуміти бізнес процеси із середини та пропонувати найкраще рішення не тільки з точки зору законодавства, а й роботи підприємства в цілому.

 

Сергій Савранський, директор ТОВ "Нетафім Україна"

Зверталися до ЮФ "ВІАН" з приводу скасування податкової вимоги, яку незаконно винесло ДПІ. Після проведення аналізу, визначилися зі стратегією захисту та узгодили подальший план дій. Спрацювали оперативно і якісно, усі наші вимоги - задовольнили

Олександр Василенко, директор ТОВ «ТРІАДА-ІНВЕСТ»

Отримала лист з Вимогою про сплату боргу (недоїмки) у розмірі 6 700 грн. Виявилося, що  мій бухгалтер неправильно заповнила та подала звіт по ЄСВ у податкову, де самостійно нарахувала мені ЄСВ до сплати, хоча я з вересня 2016 року не оплачую ЄСВ у зв'язку із виходом на пенсію. Мої звернення до податкової із проханням виправити помилку та урегулювати це питання, успіхом не  увінчалися.

Я звернулася за допомогою до ЮФ "ВІАН" так як для мене це дуже значна сума і оплачувати її не має можливості. Як виявилося, на законодавчому рівні, відсутня можливість виправити помилку... вирішили звертатися до суду. Юристи справжні молодці, дуже швидко і якісно підготували позовну заяву і вже за півтора місяця рішення на мою користь було у мене. Буду рекомендувати усім моїм знайомим.

Будченко Валентина, Приватний підприємець