Відгуки

Зверталися до ЮФ "ВІАН" з приводу скасування податкової вимоги, яку незаконно винесло ДПІ. Після проведення аналізу, визначилися зі стратегією захисту та узгодили подальший план дій. Спрацювали оперативно і якісно, усі наші вимоги - задовольнили

Олександр Василенко, директор ТОВ «ТРІАДА-ІНВЕСТ»

Отримала лист з Вимогою про сплату боргу (недоїмки) у розмірі 6 700 грн. Виявилося, що  мій бухгалтер неправильно заповнила та подала звіт по ЄСВ у податкову, де самостійно нарахувала мені ЄСВ до сплати, хоча я з вересня 2016 року не оплачую ЄСВ у зв'язку із виходом на пенсію. Мої звернення до податкової із проханням виправити помилку та урегулювати це питання, успіхом не  увінчалися.

Я звернулася за допомогою до ЮФ "ВІАН" так як для мене це дуже значна сума і оплачувати її не має можливості. Як виявилося, на законодавчому рівні, відсутня можливість виправити помилку... вирішили звертатися до суду. Юристи справжні молодці, дуже швидко і якісно підготували позовну заяву і вже за півтора місяця рішення на мою користь було у мене. Буду рекомендувати усім моїм знайомим.

Будченко Валентина, Приватний підприємець