Захист в кримінальних справах

Практика захисту у кримінальних справах включає ряд послуг з вирішення питань, що мають кримінальну проблематику.

Адвокати-практики мають належну теоретичну підготовку і значний досвід супроводження кримінальних справ різного рівня складності. Зокрема, вони здатні забезпечити розробку тактики і стратегії захисту підозрюваного, обвинуваченого чи підсудного у кримінальному процесі; підготовку, подання та супровід позову у кримінальних справах, збір доказів, підготовку процесуальних документів;
оскарження дій уповноважених осіб, оскарження вироків тощо.

Велику частку справ в практиці кримінального права становить представництво інтересів клієнтів під час розслідування службових злочинів. Розуміння різних сфер права сприяє дієвому захисту фахівцями служби інтересів державних службовців, топ-менеджерів та працівників приватних підприємств на всіх етапах оскарження безпідставних обвинувачень та слідчого провадження.

Ми маємо досвід захисту інтересів клієнтів у службових злочинах, що пов’язані з обвинуваченнями у хабарництві, розтраті коштів, шахрайстві, ухиленні від сплати податків, підробці документів, перевищенні службових повноважень та інших неправомірних діях.

Комментарии закрыты.