Виконання судових рішень

Виконання судового рішення суду будучи кінцевою метою (успішного) судового процесу, як правило виявляється досить складним, якщо не ілюзорним. Неоднозначне, а іноді і відсутнє законодавство, на додаток з затяжними діями державних правоохоронних органів, могли б поставити під сумнів перемогу над опонентом в суді.

Таким чином, для виконання рішення суду в Україні часто потрібно не менше сил, ніж для представництва ІНТЕРС клієнта в суді. Знаючи про такі умови, нашим обов'язком є ​​попередити про це клієнта, а також здійснити пошук активів потенційного опонента ще до початку судового розгляду.

Наші юристи добре знають законодавство, що регулює виконання судових рішень в Україні, а також мають значний досвід супроводу виконання судових рішень різного характеру. Знання тактик процесуальних диверсій і несумлінної поведінки, які може демонструвати опонент, надають нам можливість для ефективної протидії.

Основні послуги, що надаються ВІАН, полягають в наступному:
- представлення інтересів фізичних та юридичних осіб, а також кредиторів та боржників, у відповідних державних органах;
- уявлення документів і забезпечення виконання судових рішень;
- супровід і контроль за виконанням судових рішень органами державної влади, державної виконавчої служби, відповідно до положень Закону України «Про виконавче провадження»;
- правовий аналіз різних аспектів виконавчих документів; доцільність виконання судових рішень;
- захист порушених прав сторін, що беруть участь у виконавчому провадженні.

Комментарии закрыты.