Корпоративне право

Корпоративне право є однією з ключових практик ВІАН. Наші юристи надають широкий перелік юридичних послуг в області корпоративного права нашим клієнтам, в тому числі і провідним компаніям українського ринку.

Наш досвід дозволяє нам з'єднувати компетентне юридичне консультування з розумінням бізнесу клієнта і збирати команду для задоволення специфічних потреб клієнта швидко і ефективно.

Область компетенцій юристів юридичної фірми «ВІАН» включає надання консультацій щодо найбільш підходящої організаційно-правової форми для ведення підприємницької діяльності в Україні, створення юридичних осіб, відкриття представництв і філій, підготовки установчих документів.

Серед клієнтів, що звернулися до нас з питаннями корпоративного права - компанії, різні за масштабом і сферою діяльності. Надана нами юридична допомога, зокрема, стосується сільськогосподарського сектора економіки, енергетичного сектора, нерухомості, торгівлі і т.п.

В умовах економічної нестабільності істотний досвід і розуміння проблеми клієнта набувають особливо важливе значення, саме тому ми постійно відстежуємо і інформуємо наших клієнтів про всі зміни українського і міжнародного законодавства.

Комментарии закрыты.