Судова практика

Юридична фірма «ВІАН» є компетентним учасником ринку юридичних компаній в області надання послуг з врегулювання в судовому порядку спорів різного характеру і складності.

Досвідчені юристи фірми здійснюють належне представництво інтересів клієнтів на всіх стадіях процесу вирішення спорів - від досудового врегулювання до судового розгляду. Наші фахівці мають значний досвід представництва наших довірителів в судах всіх юрисдикцій і рівнів.

Поєднання професійних умінь у різних галузях права та досвіду відносин з національними судами надає можливість нашим фахівцям розробляти інноваційні та дієві тактики правового захисту прав їм свобод клієнтів, що дозволяє досягати оптимальних результатів у вирішенні спорів.

Практика вирішення спорів включає досвід захисту інтересів клієнтів у спорах між суб'єктами всіх існуючих в Україні відносин.

Істотна частина судових справ стосується спорів, що виникають з відносин земельних відносин, договірних зобов'язань, відносин з фіскальною службою, рішень органів місцевого самоврядування, трудових відносин та ін.

Одним з важливих напрямків діяльності нашої судової практики є супровід та розв'язання податкових спорів, де основний акцент робиться не тільки на аналізі правової оцінки висновків податкового органу, а й на повноті і достовірності дослідження обставин, які були об'єктом перевірки та висновків, а також фактичних наслідків, до яких такі обставини призвели. Завдяки такому підходу до аналізу і вибору стратегії вирішення податкових спорів, юристи фірми «виграли» значну кількість справ в регіоні.

Комментарии закрыты.